Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, obecné zkratky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, země EU, vojenské hodnosti, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, týmy NHL apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Deskovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Omalovánky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventury, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Oddechové, Bojové online gamesy, Karetní, Strategie, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky a podobně.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: zadarmo, školství, Vše o Vánocích, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Greenland, Přehled států světa a jejich vlajek, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, World countries flags, multimédia, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Animace, Akční hry a tak dále.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Jižní Dakota, Ohio, Severní Karolína, Nevada, Missouri, Connecticut, Virginie, Florida, Georgie, Aljaška, Idaho, Colorado, Kalifornie, Wisconsin, Texas, New York, Nové Mexiko, Delaware, Jižní Karolína, Maryland, Wyoming, Oklahoma, Západní Virginie, Pensylvánie, Maine atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Keywords:zeměpis, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro dokumenty, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, Kliparty pro dokumenty, webovky, pro děti, Svátky, jmeniny, kalendář, Online hry zdarma, volný čas, V

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: tipy, internet, zábava, Póquer juego de apuestas, humor, odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky s vánočními motivy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapery na PC ke stažení, Nejhranější online hry zdarma

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Moudrosti, bonmoty, aforismy, hlášky, moudra, výroky, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, bonmoty, aforismy, hlášky, moudra, výroky, přísloví, z kategorií citáty o manželství, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, URL, info, Vánoční stromeček, Seznam přípon a koncovek souborů, linky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Chicago city, Online životopisy, biografie, webové stránky, weby

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, herectví, herci a herečky, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, národnost, lékařství, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, mytologie, fikce a fantasy, filozofie, nadpřirozené osoby, umělci a umění, věda, státní správa, politika, osobnosti, přezdívky atd.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, záliby a hobby, historie, osobnosti, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, politika, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, psychologie, filozofie, politici, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, herectví, herci a herečky, poruchy, přezdívky, věda, státní správa atd.

Klíčová slova: internetové stránky, K, Dopravní značení, Vlajky měst a obcí České republiky, pro dospělé, Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení, Přehled souborových přípon, zdroje informací, Full HD tapety na PC zdarma, zajímavosti, Free game online hry, zdarma, Vlajky zemí střední Asie, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Vánoční omalovánky k vytisknutí
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky afrických zemí
Zajímavé webové stránky
Vánoce a Nový rok
Doporučené odkazy
Jak spořit a vytvářet úspory?
Tipy na zajímavé weby
PF 2024
Naše tipy na užitečné weby
Životopisy slavných osobností

Děkujeme vám za vaši návštěvu.