Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Síť, hry i všeobecné informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, M, zábava, Přehled souborových přípon, Gratulace k novému roku, tipy, odkazy, F, Betlémské omalovánky, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, odkaz

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Akční gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Střílecí hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Barbie hry, Logické hry, Puzzle a skládačky apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Generalissimus, Básníci, Brno, Američan, Archivář, Pop, AIDS, Exilový prezident, Sci-fi, Žhavé výstřely, Český slavík, Kněz, Vůdce, Poprava, Textařka, Starověký Egypt, Hokej, Vojevůdce, Francie, Husité, Habsburkové, Skladatel, Čeští králové, Ital, Ministr, První republika, Sochař, Zlatý slavík, Podnikatel, Politik, NHL, Producent, Poslanci, Hudba, Architekt apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Keywords:internetové stránky, info, doporučujeme, Přehled státních vlajek států světa, Celebrita Erika Eleniak, Obrázky, kliparty, Webové online hry zdarma, multimédia, Celebrita Maria Sharapova, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Kliparty zdarma

PC tapety pro Windows - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro phablet, PC, ultrabook, smartphone, tablet, mobil, displej, notebook, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 98, Linux Xubuntu, Java ME, BlackBerry OS, OSX, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, motorky, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fraktály, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1200, 750x1334, 1152x1920, 1280x800, 1600x900, 854x480, 1440x2560, 1920x1080, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 2560x1440, 1800x1440, 640x480, 2560x2048, 1280x960 atd.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Severní Karolína, Colorado, Pensylvánie, Rhode Island, Delaware, Idaho, Jižní Dakota, Louisiana, Aljaška, Západní Virginie, Arizona, Iowa, Kalifornie, New York, Nové Mexiko, Washington, Illinois, Mississippi, Alabama, Maryland, Michigan, Minnesota, Wyoming, New Hampshire, Texas atd.

Motta, moudrosti, aforismy, moudra, výroky, úsloví, myšlenky

Citáty slavných, Motta, moudrosti, aforismy, moudra, výroky, úsloví, myšlenky, z kategorií citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Informace, hry i všeobecné informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, věda, sport, zelenina, halloween, hudba, Vánoce a Advent, přístroje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nápoje, ptáci, nástroje a přístroje, rostliny, hmyz, zvířata, láska, ženy a dívky, květiny, náboženství, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Visit New York city, internet, počítače, A, Biografie Rachel Stevens, kuriozity, Vlajky jednotlivých států USA, Webové html5 hry zdarma, zadarmo

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: volný čas, Vše o Vánocích, webové stránky, Přejem krásné Vánoce, cestování, zdarma, Skvělé hry online zdarma, Informace o proxy serverech, linky, školství, Biografie slavných osobností

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tapeta, Papírové ozdoby, Recepty, Cesmína, Vánoční stromeček, Vosí hnízda, Jmenovky, Květiny, Borovice, Keramika, Husarské knoflíky, K Vytištění, Kavkazská jedle, Windows, Plzeň, Koleda, Kinder, Film, Wallpaper, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Vánoční punč, Plocha, Bůh, Vánoce, Obrazovka, Vykrajovátka, Vánoční hvězda, Špalda, Jídlo, Televize apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pozadí na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Pozadí na PC. jsou vhodná pro tablet, mobilní telefon, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, mobil, notebook, monitor, phablet, displej a pro operační systémy Windows NT, OSX, Linux Mint, Linux Xubuntu, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows XP, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 7. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, rostliny, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, zvířata, noční města, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, hudební tapety, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1600x1200, 1152x1920, HD 1280x720, 1920x1280, 1536x2048, 375x667, 360x760, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1600x2560, 640x480, 1440x900, 2048x1080, 1600x900, 1024x600, 2560x2048 atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, Dopravní značky, Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, Vánoční jídlo, zajímavosti, Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro kluky, Biografie slavných osobností, Obrázky na PC, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

La Juventus Football Club
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Svícen
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení
Tipy na Partnerské weby
Vánoční krabice
Naše tipy na užitečné weby
Wallpapers na plochu hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.