Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Podnikatelé, Hudba, Protektorát, Itálie, Antropolog, Básníci, Nobelova cena, Zpěvák, Malíř, Skladatel, Svatý, Hokejisté, Historik, Vládce, Florida Panthers, Miliardáři, Herečka, Prezidenti USA, Maršál, Dramatik, Žijící, Boston Bruins, Scénárista, Vražedkyně, Olympijští vítězové, New Jersey Devils, Fotograf, Nežijící, Rakousko-Uhersko, Němci, Komunisté, Vůdce, Válka, KSČ, Filozof, Esejista apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, náboženství a křesťanství, psychologie, kultura, ekonomie a ekonomika, školství, lékařství a medicína, filozofie, nápoje, věda, hardware, zločin a právo, materiály, český jazyk, internet, zkratky, latina, matematika, cestování, nemoce, stavebnictví, chemie, literatura, počítače atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Staré hry online, Vlajky zemí světa, Vše o narozeninách a jmeninách, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejhranější hry online, Online testy zdarma bez registrace, Novoročenka, URL, Obrázky ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky

Wallpapery do mobilu - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery do mobilu. lze použít v displej, počítač, PC, smartphone, ultrabook, notebook, monitor, mobil, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Slackware, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Red Hat Linux. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, motorky, sportovní a závodní auta, Formule 1, fantasy, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, nature - příroda, flóra, stromy, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, ptáci. Dostupné rozměry 800x600, 1920x1200, 1280x1024, 1080x1800, 360x760, 1920x1080, 2560x2048, 1280x800, 1440x2560, 375x667, 1280x768, 4800x1200, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1080x1920, 320x568 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Karetní, Závodní, Sportovní, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické a podobně.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Obrázky ke stažení - wallpapery do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v ultrabook, počítač, tablet, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, displej, PC, mobil, monitor a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 2000, Lubuntu, Mac, Windows Me, Red Hat Linux, Windows Server 2012. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, free wallpapers, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, nature - příroda, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, fantasy, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, zvířata. Dostupné velikosti jsou Full HD 1080x1920, 1920x1440, 1200x1920, 1280x854, 1536x2560, 1440x900, 1920x1200, 1536x2048, 1280x720, 1280x768, 750x1334, 1366x768, 360x760, 375x667, 1280x800, 1920x1280 atd.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jarmark, Perníčky, Santa Claus, Neviňátko, Šišky, Betlém, Vánoční svícen, Láska nebeská, Silvestr, Anděl, Plzeň, Vykrajovátka, Tiskárna, Smrk, Vánoční ubrusy, Milka, Jmelí, Vánoce, Košíčky, Vánoční pozadí, Sám doma, Nový rok, Adventní kalendář, Vánoční koule, Popelka, Vánoční stromeček, Bramborový salát, Windows, Dárky, Brno, Jmenovky apod.

Keywords:Online hry zdarma, A, volný čas, zajímavosti, Sexy Maria Sharapova, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Superhry a hry online zdarma, Štědrovečerní večeře, Skvělé hry online zdarma, odkazy, info

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, geocaching, měny, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, firmy a společnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, státy usa, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: linky, Životopisy osobností, F, Informace o proxy serverech, Stručný slovník pojmů a termínů, humor, Online vánoční magazín, Online poker, č, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, kuriozity

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Výroky, moudra, přísloví, moudrosti, myšlenky, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, přísloví, moudrosti, myšlenky, bonmoty, úsloví, z kategorií citáty o smrti, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o životě od různých známých osobností.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Fóry, fórky, vtipné texty, ftipy, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, vtipné texty, ftipy, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, historie, státní správa, sportovci a sportovkyně, lékařství, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, poruchy, podnikání a podnikatelé, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, národnost, věda, křesťanství, filozofie, mytologie atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Světové vlajky, Kliparty zdarma ke stažení, BEST PAGE! Prý nejlepší webová stránka, zdarma, weby, Vlajky jednotlivých států USA, Omalovánka se soby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Ilustrace, obrázky

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Super online kvízy, Nejlepší zeměpisné kvízy, webové stránky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Filipínská vlajka, č, V, zábava, zadarmo, tipy, pro dospělé, Juventus Football Club clube de futebol italiano, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Obrázek vánočního zvonečku
Tipy na Partnerské weby
Biografie slavných osobností
Naše tipy na zajímavé stránky
Eri Aikawa
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vykrajovátka na vánoční cukroví
Odkazy na partnerské weby
Sobi k vybarvení
Odkazy na zajímavé weby
Krabice s vánočním dárkem

Děkujeme vám za vaši návštěvu.