Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, PC, phablet, notebook, počítač, smartphone, displej, monitor, ultrabook, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Android, Java ME, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 2000, macOS, OSX, Lubuntu, Windows 98, Windows XP. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, motorky, fantasy, zvířata, Formule 1, nature - příroda, květiny, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, flóra, stromy, Rally, závody aut, ptáci, vesmír, kosmos, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech 4800x1200, 375x667, 2560x2048, 1200x1920, 1152x864, 2048x1080, 1024x600, 750x1334, 800x1280, 360x720, 1920x1080, 1440x900, 1600x2560, 1800x1440, 2560x1440, 1920x1280 atd.

Rčení, výroky, myšlenky, motta, hlášky, přísloví, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, výroky, myšlenky, motta, hlášky, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Barbie hry, Farmářské hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Střílecí hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Oblíkačky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Logické hry apod.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Samolepky, Vánoční světýlka, Vinná klobása, Jezulátko, Vánoční stromeček, Drážďany, Anglicky, Sám doma, Koleda, Ježíšek, Skleněné ozdoby, Borovice, Korálky, K Vytištění, Kuba, Kinder, Lego, Píseň, Kapr, Omalovánky, Vánoce, Vánoční svíčky, Lindt, Blahopřání, Šišky, Brno, Monitor, Zdraví, Stromeček, Ohňostroj, Vánoční kaktus apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nej hry online, Bermuda, Přehled formátů souborů, zeměpis, zábava, Dubai, Nejhranější online hry zdarma, Super online kvízy, cestování, M

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Full HD pozadí na PC - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v mobil, počítač, tablet, notebook, mobilní telefon, displej, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, monitor, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Windows 98, Slackware, Windows NT, OSX, Java ME, macOS, Windows Me, Windows 95, Windows 2000. Wallpapery do mobilu jsou rozdělené kategorií: fantasy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, zvířata, vesmír, kosmos, ptáci, nature - příroda, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, tenisté a tenistky, free wallpapers, Rally, závody aut, fraktály, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1280x720, 1920x1280, 1280x768, 1600x900, 1024x768, 1152x864, 1536x2048, 320x568, 800x1280, 1680x1050, 1600x1200, 412x846, 360x640 atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:hyperlinky, V, Obrázky a kliparty zdarma, Online testy zdarma, Celebrita Maria Sharapova, Dopravní značky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internetové stránky, Sharon Stone, Prapory regionů a království, Full HD pozadí na PC, Databáze osobností Kdo je to?

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, geocaching, firmy a společnosti, země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Full HD tapety ke stažení, tipy, Hry pro dívky online, Biografie slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Životopisy osobností, weby, Přáníčka a obrázky k svátku, internet, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky států obrázků, zajímavosti

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, Vermont, Iowa, Nebraska, Západní Virginie, New Jersey, Massachusetts, Tennessee, Colorado, Aljaška, Oklahoma, Alabama, Wyoming, Florida, Louisiana, Kansas, Kalifornie, Oregon, New Hampshire, Georgie, Missouri, Pensylvánie, Michigan, Kentucky, Ohio, Connecticut atd.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, přístroje, stavby, muži, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, hmyz, halloween, nápoje, auta, náboženství, hudba, osobnosti a lidé, rostliny, symboly, ženy a dívky, zelenina, sport, ovoce, mapy, květiny, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . Naleznete zde Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Bojové online gamesy, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Logické hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: zdroje informací, školství, V, Biografie Penelope Cruz, Nej hry online, doporučujeme, info, Sharon Stone, Nejlepší hry pro dívky, webovky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, Vermont, Iowa, Nebraska, Západní Virginie, New Jersey, Massachusetts, Tennessee, Colorado, Aljaška, Oklahoma, Alabama, Wyoming, Florida, Louisiana, Kansas, Kalifornie, Oregon, New Hampshire, Georgie, Missouri, Pensylvánie, Michigan, Kentucky, Ohio, Connecticut atd.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky zemí Oceánie, volný čas, kuriozity, R, Online životopisy, biografie, F, výukové pomůcky, Přání k narození dítěte, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Hanoj
Tipy na užitečné weby
Thailand
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Nicole Kidman
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo futbalista
Tipy na Partnerské weby
Kubovy osobní stránky o cestování
Zajímavé webové stránky
Omalovánky k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.