Eri Aikawa profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Eri Aikawa

Eri Aikawa fotka, fotečka

profil Eri Aikawa

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Eri Aikawa. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Eri Aikawa? Kolik váží, kolik měří Eri Aikawa? Jaké jsou míry Eri Aikawa? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Eri Aikawa se narodila 1972-04-29. Měří 163 cm. Váží 46 kg. Míry Eri Aikawa (prsa-boky-pas) jsou 84-59-86.

Křestní jméno:Eri
Příjmení:Aikawa
Povolání:modelka
Datum narození:1972-04-29
Míry:84-59-86
Výška:163 cm
Hmotnost:46 kg
Web stránka:https://aikawa.topmodelky.com
Národnost:Japonská
Občanství:Japonské

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Eri Aikawa foto a fotky Eri Aikawa.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Eri Aikawa biography, profile you can found here


Eri Aikawa obrázek, fotka

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Lukáš Kolářík

Lukáš Kolářík, který se narodil 5. března 1984 v Katovicích v jižních Čechách, je politik, jenž v letech 2021 až 2023 působil jako náměstek ministra vnitra ČR. Od roku 2017 do roku 2021 byl poslancem Poslanecké sněmovny PČR a v letech 2018 až 2022 působil také jako zastupitel...

Pipka

Pipka je označení pro naivní a neinteligentní ženu. Jedná se o synonymum k výrazu slepice. Obecně si představíme takovou osobu, která je schopna uvěřit čemukoliv, je snadno ovlivnitelná a manipulovatelná, sotva má vlastní názor. Její kulturní i všeobecný rozhled končí u znalosti...

Pol Pot

Pol Pot byl politik, revolucionář a důstojník. Narodil se do rolnické rodiny a v mládí byl dle tradice poslán na roční pobyt v buddhistickém klášteru. Nakonec vystudoval Technickou školu, získal stipendium a odešel studovat do Paříže. Studium však nezvládl a vrátil se do Kambodže....

Reklama