Eri Aikawa profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Partneři
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Eri Aikawa

Eri Aikawa obrázek

profil Eri Aikawa

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Eri Aikawa. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Eri Aikawa? Kolik váží, kolik měří Eri Aikawa? Jaké jsou míry Eri Aikawa? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Eri Aikawa se narodila 1972-04-29. Měří 163 cm. Váží 46 kg. Míry Eri Aikawa (prsa-boky-pas) jsou 84-59-86.

Křestní jméno:Eri
Příjmení:Aikawa
Povolání:modelka
Datum narození:1972-04-29
Míry:84-59-86
Výška:163 cm
Hmotnost:46 kg
Web stránka:https://aikawa.topmodelky.com
Národnost:Japonská
Občanství:Japonské

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Eri Aikawa foto a fotky Eri Aikawa.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Eri Aikawa biography, profile you can found here


Eri Aikawa celebrity photo

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Stephen Grover Cleveland

Stephen Grover Cleveland byl 22. a 24. prezidentem Spojených států amerických. Byl jediným prezidentem, který sloužil dvě období, která na sebe nenavazovala, a také jediným prezidentem, který se oženil přímo v Bílém domě. Do americké historie se vepsal rovněž proto, že slavnostně...

Athéna

Pallas Athéna je řecká bohyně moudrosti, statečnosti, práva, spravedlnosti, války, umění a jiné. Athéna se narodila nejvyššímu řeckému bohu Diovi. Podle pověsti byla její matkou titánka Métida. Zeus měl Athénu ze svých dětí nejraději díky její moudrosti. Protože se nikdy neprovdala,...

Adéla Gondíková

Adéla Gondíková je populární herečka, moderátorka a zpěvačka. Jako moderátorka vystupuje nejčastěji s bratrem Daliborem. Společně uváděl například Rady ptáka Loskutáka, Snídani s Novou, Kolotoč nebo Go Go Šou. Sama herečka nedokončila studium konzervatoře. V této době již vystupovala...

Reklama